Verabet Tavla 

Verabet Tavla 

Verabet tavla ile sizlere beraberimiz de yeni ve farklı oyun içeriklerini sizlere beraberinde getirmeye devam ediyor. Günümüz teknolojisinin gelişimi ile birlikte bir çok oyun da online ortama aktarılmıştır. Böylece Verabet bahis şirketi olarak siz değerli kullanıcılarımız için tavla kategorisini de sizlere paylaşıyoruz. Bildiğiniz üzere tavla normal hayatımızda da yer etmiş olan geleneksel bir oyundur. Aynı zamanda eğlenceli ve strateji isteyen kafa yoran bir oyundur. Verabet olarak sizlere bu deneyimi en iyi şekilde yaşatmak adına bu keyfi sizlere yaşatmak istedik. Ayrıca online tavla son zamanlarda oldukça ilgi çeken bir kategoridir.

Verabet ile Online Tavla Nasıl Oynarız?

Verabet ile online tavla nasıl oynarız sizlere bunu detaylı bir şekilde anlatmak istiyoruz. Böylece bu yeni kategorimiz hakkında bilgi edinmiş olacaksınız. Günümüzde tavla oyununun bu kadar fazla oynanıyor olması bu oyunu online ortama taşıdı. Aynı zamanda kullanıcılarımız için tavla oyunu fikir geliştirmenin ve farklı stratejiler izlemenin başka bir yoludur. Böylece Verabet olarak fakrlı kategorilerimiz ile kullanıcılarımıza analitik zeka geliştirmeyi de beraberimizde getiriyoruz. Ayrıca belirtmek isteriz normal şartlar da bildiğiniz üzere tavla oyununda pulları kendiniz dizilim sağlarsınız. Fakat online tavla ile pullar size otomatik dizilim halinde önünüze gelir. 

Online tavla oynamak normal şartlarda oynadığınız tavla oynamaktan farklı değildir. Sadece online tavla sizlere bazı şeyleri hazır olarak dizilim sağlar. Öncelikle sistem size pulları diziyor daha sonrasında ise karşılıklı zarları atıyoruz. En büyük sayı gelen öncelik kazanmış olur. Son olarak belirtmek isteriz online tavla seçeneği de normal tavla ile aynı şekildedir yani pulları kim önce toplarsa oyun bitecektir. 

Verabet Online Tavla Kuralları

Verabet online tavla kuralları hemen hemen her kullanıcımızın bilmesi gereken temel kurallardır. Öncelikle pul rengini kafanıza göre belirlemeniz mümkün değildir. Karşılıklı olarak attığınız zarlardan kime büyük sayı düşerse o pul rengini ve oyunun dönüş yönünü belirlemiş olur. Böylece oyun başlar ve karşılıklı zarlar atılarak gerekli hamleler gerçekleşir. Aynı zamanda tavlanın bir diğer özelliği vur kaç hamlelerini kullanmaktır. Bu kategoride oyun oynarken dikkat etmeniz gereken en temel şey zamandır. Çünkü karşı rakibinizi fazla bekletme lüksünüz yoktur. 

Verabet tavla oyun kategorisinin sitemize girmiş olması ile birlikte oyun çeşitliliğimiz gün geçtikçe artıyor. Böylece sizler için yeni oyun eklemelerimizin yanı sıra bonus ve promosyonlarımıza da özel ekler yapıyoruz. Aynı zamanda belirtmek isteriz online tavla seçeneğini sunmamızda ki en temel sebep aramızda tavla severleri düşünmemizdir. Her zaman sizi düşünerek hareket eden Verabet ailesi olarak en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.